TOTAL Jet pump 1.0HP/750W 55L/min TWP37506
0 reviews 12 sold. Only 10 remain
EGP 3,750 EGP 4,499 -17%
Brand:
Product Code: TWP37506
Availability: In Stock
Viewed 5873 times
Product Description
TOTAL  Jet pump
✅ CODE ➡️ TWP37506
✅ Voltage ➡️ 230V - 50Hz
✅ Power ➡️ 750W (1HP)
✅ Delivery Height ➡️ 45m
✅ Flow Rate ➡️ 3,600 L/h
✅ Suction Height ➡️ 9m
✅ Diameter of Connecting Pipe ➡️ 1" x 1"
✅ Weight ➡️ 13.2 Kg
✅ Warranty ➡️ 1 Year
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%